EĞİTİM SONUÇLARI

 

 

 

 

 

19-23 ARALIK 2016 SAKARYA MATWORK EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

HATİCE GÜLMÜŞ

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

2.       

ŞULE ALP

 70 GEÇTİ

60 KALDI

3.       

SİMGE NUR ÖZTÜRK

 72 GEÇTİ

75 GEÇTİ

4.       

BAHAR FİDAN

 73 GEÇTİ

75 GEÇTİ

5.       

DUYGU FENER

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

6.       

DAMLA AYDOĞAN ŞAHİN

 70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

7.       

TUĞBA DİLER

 70 GEÇTİ

60 KALDI

8.       

EBRU KARAARSLAN

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

9.       

HANDE NUR TARCAN

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

10.   

GAMZE KIRAN

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

11.   

RÜMEYSA  ŞENER

 78 GEÇTİ

80 GEÇTİ

 

 

 

 

 










 

 

 

 



 

 

 

 

 

19-23 ARALIK 2016 BURSA REFORMER-1 EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

MERVE KARAGÜN

75 GEÇTİ

2.       

MERVE SÖNER

75 GEÇTİ

3.       

KEREM DEMİR

85 GEÇTİ

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-23 ARALIK 2016 BURSA MATWORK EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

MERVE KARAGÜN

70 GEÇTİ

60 KALDI

2.       

HATİCE AYYILDIZ YILMAZ

70 GEÇTİ

60 KALDI

3.       

MÜGE KART

GİRMEDİ

GİRMEDİ

4.       

BURCU ÇELİKEL

72 GEÇTİ

75 GEÇTİ

5.       

HARUN DORUK

78 GEÇTİ

85 GEÇTİ

6.       

MERVE SÖNER

5O KALDI

20 KALDI

7.       

KEREM DEMİR

75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

8.       

KADİR ALTINDAŞ

70 GEÇTİ

60 KALDI

9.       

VEDAT ALAN

76 GEÇTİ

80 GEÇTİ

10.   

SERPİL ÖZÇELİK                UYGULAMA /2.HAKKI

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

11.   

ELA KERİMGİL                     TEORİK-UYGULAMA/2.HAKKI

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

 

 

 

 







 

 

 

 

 

 


 

 

24-25 ARALIK 2016 İSTANBUL REFORMER-1 EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

BUSE BARAN TAŞÇI

85 GEÇTİ

2.       

SAFİYE ARSLAN

GİRMEDİ

3.       

HİLAL HANCI

80 GEÇTİ

4.       

BİLGE EMRAH SADIKLAR

75 GEÇTİ

5.       

CANER YILMAZ

GİRMEDİ

6.       

DİLEK UZUNALİ

GİRMEDİ

7.       

GÖKÇE  NUR HAYIRLIOĞLU TATAR

75 GEÇTİ

8.       

FATMA BURCU GEVİNÇ      UYGULAMA /2.HAKKI

80 GEÇTİ

 

 

 


 













 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-23 ARALIK 2016 İSTANBUL MATWORK EĞİTİM SINAV SONUÇLARI 

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

BUSE BARAN TAŞÇI

75 GEÇTİ

75 GEÇTİ

2.       

SAFİYE ARSLAN

GİRMEDİ

GİRMEDİ

3.       

HİLAL HANCI

60 KALDI

30 KALDI

4.       

BİLGE EMRAH SADIKLAR

52 KALDI

0 KALDI

5.       

DİLEK UZUNALİ

GİRMEDİ

GİRMEDİ

6.       

GÖKÇE NUR HAYIRLIOĞLU TATAR

90 GEÇTİ

30 KALDI

 

 












 

 

 

 

 

 

17-18 ARALIK 2016 İSTANBUL REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.      

BELMA SAMANCI

75 GEÇTİ

2.      

ECE ARSLAN SERT

75 GEÇTİ

3.      

GAYE CEREN DEMİREZ

70 GEÇTİ

4.      

DENİZ ALKAN

70 GEÇTİ

5.      

SENA KADIKÖYLÜ ÖZTEKİN

80 GEÇTİ

6.      

ŞULE KAYGISIZ

70 GEÇTİ

7.      

FATMA ARZU YANAŞ

75 GEÇTİ

8.      

MERVE OĞHAN

65 KALDI

9.      

CAN AVCI

70 GEÇTİ

10.   

ANIL TAŞKIN

75 GEÇTİ

11.   

ÇINAR BOZYEL

60 KALDI

12.   

GÜLAY ÇELİK

80 GEÇTİ

13.   

CENGİZ HALDUN SÜNNETÇİOĞLU

40 KALDI

14.   

ELİF YILDIRIM                  UYGULAMA /2.HAKKI

20 KALDI

15.   

MELDA BAYGÜZ               UYGULAMA/2.HAKKI

40 KALDI

 

 

 













 

 

 

 

 

 

 

 

 

           12-16 ARALIK 2016 İSTANBUL MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.      

BELMA SAMANCI

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

2.      

ECE ARSLAN SERT

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

3.      

DENİZ ALKAN

88 GEÇTİ

40 KALDI

4.      

 CENGİZ HALDUN SÜNNETÇİOĞLU

50 KALDI

55 KALDI

5.      

SENA KADIKÖYLÜ ÖZTEKİN

70 GEÇTİ

80 GEÇTİ

6.      

ŞULE KAYGISIZ

45 KALDI

30 KALDI

7.      

FATMA ARZU YANAŞ

75 GEÇTİ

30 KALDI

8.      

ZEHRA ALMAN

30 KALDI

75 GEÇTİ

9.      

MERVE OĞHAN

50 KALDI

50 KALDI

10.   

CAN AVCI

77 GEÇTİ

80 GEÇTİ

11.   

ELİF BERNA ARAR

83 GEÇTİ

70 GEÇTİ

12.   

AYTEN BAŞARAN

82 GEÇTİ

80 GEÇTİ

13.   

ANIL TAŞKIN

18 KALDI

30 KALDI

14.   

RABİA DAYAKOĞLU

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

15.   

ÇINAR BOZYEL

13 KALDI

50 KALDI

16.   

BETÜL ULUÇAY                UYGULAMA /2.HAKKI

70 GEÇTİ

50 KALDI

17.   

CEYLAN İKAN                 UYGULAMA /2.HAKKI

70 GEÇTİ

60 KALDI

     

 

 

 

 









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-04 ARALIK 2016 ANKARA REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

DİLEK DOĞAN KARAMAN

80 GEÇTİ

2.       

FİRDEVS ULUTAŞ

70 GEÇTİ

3.       

NADEZHDA LAYER

85 GEÇTİ

4.       

HATİCE ÖNAL

65 KALDI

5.       

MERVE TARIOĞLU

20 KALDI

6.       

İLKNUR KOYİNCİ

40 KALDI

7.       

GAMZE ŞAHİN

3. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

8.       

KISMET EMZİKLİ

2. HAKKI/UYGULAMA

60 KALDI

 

 










 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 KASIM 02 ARALIK 2016 ANKARA MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

EBRU ÇIRAKOĞLU

70 GEÇTİ

60 KALDI

2.       

FİRDEVS ULUTAŞ

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

3.       

NADEZHDA LAYER

78 GEÇTİ

80 GEÇTİ

4.       

HATİCE ÖNAL

70 GEÇTİ

55 KALDI

5.       

MERVE TARIOĞLU

82 GEÇTİ

85 GEÇTİ

6.       

İLKNUR KOYİNCİ

60 KALDI

40 KALDI

7.       

AYŞE GİZEM ÖZEL

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

65 KALDI

8.       

CEYDA MUTLU

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

60 KALDI

9.       

BİLGE BATUR

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

80 GEÇTİ

10.   

BERRAK CANKÜRTÜNCÜ

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

85 GEÇTİ

11.   

TUĞBA DAYE

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

12.   

NEZİRE ŞAHİN

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

70 GEÇTİ

55 KALDI

13.   

FUNDA ZORBA

3. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

60 KALDI

50 KALDI

 

 

















 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-18 ARALIK 2016 İZMİR REFORMER-1 EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

JÜLİDE ÇAĞLAYAN

70

2.       

CANAN AKIN

GİRMEDİ

3.       

GÜLTEN ÖZGÜLER

85

4.       

SEVİLAY AYHAN

80

5.       

SONAY ARIN

85

6.       

HATİCE KALKAN

2. HAKKI/UYGULAMA

70

7.       

KÜBRA TANI

2. HAKKI/UYGULAMA

75

8.       

İSMAİL BATUHAN AYDOĞDU

2. HAKKI/UYGULAMA

80

 

 










 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

     12-16 ARALIK 2016 İZMİR MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

FERİHAN ATACAN

 70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

2.       

ELİF YENİÇERİ

 75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

3.       

JÜLİDE ÇAĞLAYAN

 70 GEÇTİ

60 KALDI

4.       

İSLAM İSHAK ASLAN

70 GEÇTİ 

70 GEÇTİ

5.       

CANAN AKIN

 GİRMEDİ

GİRMEDİ

6.       

GÜLTEN ÖZGÜLER

70 GEÇTİ 

80 GEÇTİ

7.       

SEVİLAY AYHAN

 70 GEÇTİ

60KALDI

8.       

SONAY ARIN

 78 GEÇTİ

85GEÇTİ

9.       

DENİZ ACAR

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

GİRMEDİ

GİRMEDİ

10.   

FATMA SAKAR

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

 70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

11.   

KÜBRA TANI

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

 72 GEÇTİ

75GEÇTİ

12.   

DENİZ ZONGUR

3. HAKKI/UYGULAMA

73 GEÇTİ

50 KALDI

13.   

MÜMİNE KOYU

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

60 KALDI

14.   

DERYA ÜSTÜN

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

15.   

NAZİYET BAYRAM

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

80 GEÇTİ

16.   

DENİZ SÜMER

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ 

75GEÇTİ

 

 





























 

 

 

 

 

 

 

17-18 ARALIK 2016 İSTANBUL REFORMER-1 H.SONU EĞİTİMİ

SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

           MELİS ZAFER

80 GEÇTİ

2.       

GAYE KÖROĞLU

75 GEÇTİ

3.       

İREM RAHİME TERCİ

70 GEÇTİ

4.       

DERYA TENİK

70 GEÇTİ

5.       

FUNDA GÖNEK

60 KALDI

6.       

SÜEDA YETİŞ

70 GEÇTİ

7.       

JÜLİDE GÜLER

70 GEÇTİ

8.       

SELİN KARASU

60 KALDI

9.       

CEVAHİR BOZ

50 KALDI

10.   

MAHU CEREN ÜÇKALELER

70 GEÇTİ

11.   

BEGÜM ALPTEKİN

70 GEÇTİ

12.   

FATMA NİDA BAKIRTAŞ

GİRMEDİ

 

 

 

 

 









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03-04/10-11 ARALIK İSTANBUL HAFTASONU EĞİTİMİ MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

MELİS ZAFER

74 GEÇTİ

30 KALDI

2.       

GAYE KÖROĞLU

100 GEÇTİ

75 GEÇTİ

3.       

İREM RAHİME TERCİ

78 GEÇTİ

70 GEÇTİ

4.       

DERYA TENİK

84 GEÇTİ

60 KALDI

5.       

FUNDA GÖNEK

57 KALDI

0 KALDI

6.       

SÜEDA YETİŞ

87 GEÇTİ

40 KALDI

7.       

JÜLİDE GÜLER

94 GEÇTİ

30 KALDI

8.       

NESLİHAN KIRTIK

90 GEÇTİ

40 KALDI

9.       

SELİN KARASU

77 GEÇTİ

75 GEÇTİ

10.   

CANER YILMAZ

80 GEÇTİ

75 GEÇTİ

11.   

CEVAHİR BOZ

45 KALDI

0 KALDI

12.   

KÜBRA YILMAZ

57 GEÇTİ

30 KALDI

13.   

MAHU CEREN ÜÇKALELER

85 GEÇTİ

70 GEÇTİ

14.   

BEGÜM ALPTEKİN

90 GEÇTİ

70 GEÇTİ

15.   

GÖLGEN CAYMAZ

70 GEÇTİ

40 KALDI

16.   

FATMA NİDA BAKIRTAŞ

GİRMEDİ

GİRMEDİ

 

 

























 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

03- 04 ARALIK 2016 İSTANBUL EĞİTİMİ REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

SEDA AYKAN

75 GEÇTİ

2.       

 DUYGU EREN ERSARI

70 GEÇTİ

3.       

ELİF TEKGÖZ

50 KALDI

4.       

GÜLSÜM TEPE

GİRMEDİ

5.       

EDA ACAR

20 KALDI

6.       

AYHAN EMRE

0 GİRMEDİ

7.       

SELDA KARAKUŞ

75 GEÇTİ

8.       

     SERDAR ÖZTÜRK

60 KALDI

9.       

SÜMEYYE BAYRAK

70 GEÇTİ

10.   

TURGAY TOPRAK

60 KALDI

11.   

ÖZLEM SÜEL

80 GEÇTİ

12.   

İBRAHİM TEŞNELİ

2.HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

13.   

CEYDA MEHMETALİOĞLU

2.HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

14.   

TUĞBA DEMİR

2.HAKKI/UYGULAMA

60 KALDI

15.   

SEVGİ ARIBURNU

3.HAKKI/UYGULAMA

75 GEÇTİ

 

 

















 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 KASIM-02 ARALIK 2016 İSTANBUL MATWORK

SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.       

SEDA AYKAN

75 GEÇTİ

90 GEÇTİ

2.       

HANDE UZ DEMİR

90 GEÇTİ

85 GEÇTİ

3.       

DUYGU EREN ERSARI

97 GEÇTİ

75 GEÇTİ

4.       

GÜLSÜM TEPE

0 GİRMEDİ

0 GİRMEDİ

5.       

EDA ACAR

60 KALDI

85 GEÇTİ

6.       

AYHAN EMRE

0 GİRMEDİ

0 GİRMEDİ

7.       

SELDA KARAKUŞ

82 GEÇTİ

80 GEÇTİ

8.       

SERDAR ÖZTÜRK

37 KALDI

70 GEÇTİ

9.       

SÜMEYYE BAYRAK

28 KALDI

80 GEÇTİ

10.   

TURGAY TOPRAK

70 GEÇTİ

40 KALDI

11.   

ÖZLEM SÜEL

86 GEÇTİ

85 GEÇTİ

12.   

İBRAHİM TEŞNELİ                 UYGULAMA/2.HAKKI

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

13.   

NİHAL AKAN                     UYGULAMA/2.HAKKI

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

14.   

KIVANÇ ÜZÜMCÜ                  UYGULAMA/3.HAKKI

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

15.   

CANAN DEĞİRMENCİ             UYGULAMA/3.HAKKI

70 GEÇTİ

40 KALDI

16.   

ESİN ÖZGE KINIK               UYGULAMA/2.HAKKI

70 GEÇTİ

55 KALDI

17.   

ELİF KATILMIŞ                   TEORİK-UYGULAMA/2.HAKKI

70 GEÇTİ

40 KALDI

18.   

ÖZLEM CEYLAN                   TEORİK-UYGULAMA/2.HAKKI

78 GEÇTİ

55 KALDI

 

 

 

















 

 

 

 

 

 

 

 

 


26-27 KASIM 2016 İSTANBUL HAFTASONU REFORMER-1 EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.      

LİDYA TAVİT

GİRMEDİ 0

2.      

YASEMİN YILMAZ

80 GEÇTİ

3.      

DİDEM TUĞ

30 KALDI

4.      

MEHLİKA KORKMAZ

70 GEÇTİ

5.      

MERVE AYDIN

10 KALDI

6.      

BURÇİN ÇAKMAK

75 GEÇTİ

7.      

BİNNAZ ÖZCAN

70 GEÇTİ

8.      

DİLEK ÖZLEM YILMAZ

GİRMEDİ 0

 

 






 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

12-13/19-20 KASIM İSTANBUL HAFTASONU EĞİTİMİ

MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.      

LİDYA TAVİT

GİRMEDİ

GİRMEDİ 0

2.      

YASEMİN YILMAZ

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

3.      

DİDEM TUĞ

70 GEÇTİ

50 KALDI

4.      

MEHLİKA KORKMAZ

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

5.      

MERVE AYDIN

40 KALDI

10 KALDI

6.      

BURÇİN ÇAKMAK

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

7.      

BİNNAZ ÖZCAN

75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

8.      

CEYLAN İÇAN

70 GEÇTİ

60 KALDI

9.      

NAGİHAN GERZELİ

45 KALDI

20 KALDI

10.   

DİLEK ÖZLEM YILMAZ

GİRMEDİ

GİRMEDİ 0

 

























 

 

26-27 KASIM 2016 İZMİR REFORMER- SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.      

SİMGE DENİZALTI

80 GEÇTİ

2.      

BARIŞ BIÇAK

70 GEÇTİ

3.      

FATMA SAKAR

80 GEÇTİ

4.      

NAZİYET BAYRAM

75 GEÇTİ

5.      

İSMAİL BATUHAN AYDOĞDU

60 KALDI

6.      

GÜLFER SALMAN

80 GEÇTİ

7.      

DENİZ SÜMER

70 GEÇTİ

8.      

EREN KUŞCU

70 GEÇTİ

9.      

KÜBRA TANI

60 KALDI

10.   

İZLEM SAYDAM

75 GEÇTİ

11.   

RÜYA ÖZTÜRK

65 KALDI

12.   

DAMLA ŞEKER

75 GEÇTİ

13.   

AYŞE CANAN ÜNAL              UYGULAMA / 2.HAKKI

GİRMEDİ 0

14.   

BERİL BAŞOĞLU                 UYGULAMA/ 2.HAKKI

55 KALDI

15.   

BURCU CEMRE KARAKURUM     UYGULAMA/3.HAKKI

55 KALDI

 

 



























21-25 KASIM 2016 İZMİR MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.      

SİMGE DENİZALTI

75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

2.      

BARIŞ BIÇAK

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

3.      

FATMA SAKAR

50 KALDI

20 KALDI

4.      

NAZİYET BAYRAM

70 GEÇTİ

60 KALDI

5.      

İSMAİL BATUHAN AYDOĞDU

70 GEÇTİ

60 KALDI

6.      

GÜLFER SALMAN

78 GEÇTİ

85 GEÇTİ

7.      

EDA ZOP

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

8.      

DENİZ SÜMER

70 GEÇTİ

60 KALDI

9.      

EREN KUŞCU

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

10.   

KÜBRA TANI

40 KALDI

20 KALDI

11.   

İZLEM SAYDAM

80 GEÇTİ

85 GEÇTİ

12.   

RÜYA ÖZTÜRK

73 GEÇTİ

78 GEÇTİ

13.   

DAMLA ŞEKER

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

14.   

NACİYE KUTAY

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

15.   

SEDA TÜRKMAN

2. HAKKI/TEORİK-UYGULAMA

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

16.   

AYŞE CANAN ÜNAL

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

GİRMEDİ 0

17.   

BERİL BAŞOĞLU

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

78 GEÇTİ

18.   

EZGİ YAĞCI

2. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

19.   

FULYA AKAR

3. HAKKI/UYGULAMA

70 GEÇTİ

20 KALDI

 

 









































 

 

19-20 KASIM 2016 ANTALYA REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.      

CEMRE ÇAY

70 GEÇTİ

2.      

ESİN UNAN

85 GEÇTİ

3.      

ÖZLEM ÇÖKMEZ

70 GEÇTİ

4.      

DİLAY ULUTUNÇOK

85 GEÇTİ

5.      

CANSU BOZTAŞ

65 KALDI

6.      

ZAREMA UZ

20 KALDI

7.      

SEVİLAY KARACA

60 KALDI

8.      

YASEMİN DAĞ

60 KALDI

 















                

14-18 KASIM 2016 ANTALYA MATWORK-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

1.      

CEMRE ÇAY

78 GEÇTİ

85 GEÇTİ

2.      

   ESİN UNAN

76 GEÇTİ

85 GEÇTİ

3.      

      ÖZLEM ÇÖKMEZ

70 GEÇTİ

60 KALDI

4.      

YASEMİN DAĞ

80 GEÇTİ

85 GEÇTİ

5.      

AYŞE NİHAL ELBEYİ

50 KALDI

20 KALDI

6.      

DİLAY ULUTUNÇOK

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

7.      

CANSU BOZTAŞ

45 KALDI

20 KALDI

8.      

ZAREMA UZ

55 KALDI

30 KALDI

9.      

      SEVİLAY KARACA

40 KALDI

20 KALDI

10.   

NERGİZ GÜZEL                      UYGULAMA /2.HAKKI

70 GEÇTİ

60 KALDI

11.   

RABİA ASLI ÇETİN                  TEORİK-UYGULAMA/2.HAKKI

0 GİRMEDİ

0 GİRMEDİ

 

 


















 

 




 

29-30 EKİM 2016 ANKARA REFORMER -1 EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

1.       

BİLGE BATUR

70 GEÇTİ

2.       

EBRU KAÇINURKOM TURAN

75 GEÇTİ

3.       

ECE TULÇA

75 GEÇTİ

4.       

SENA YÜKSEL

85 GEÇTİ

5.       

BURCU BALABAN

75 GEÇTİ

6.       

DİNARA AKHMETBEKOVA

70 GEÇTİ

7.       

AYŞE GİZEM ÖZEL

75 GEÇTİ

8.       

BERRAK CANKÜRTÜNCÜ

80 GEÇTİ

9.       

CEYDA MUTLU

70 GEÇTİ

10.   

TUĞBA DAYE

75 GEÇTİ

11.   

TUĞBA ÖZTÜRK

75 GEÇTİ

12.   

KISMET EMZİKLİ

60 KALDI

13.   

GAMZE ŞAHİN  2.HAKKI/UYGULAMA

60 KALDI

14.   

EDA VAROL 2.HAKKI/UYGULAMA

75 GEÇTİ