EĞİTİM SONUÇLARI

 

 

 

 

 

24-26 EKİM 20014 İSTANBUL REFORMER-2 EĞİTİMİ – SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

DİLEK ÇİMEN

30 KALDI

  1.  

NİLÜFER HALLAÇ

80 GEÇTİ

  1.  

BURCU BEDİR

85 GEÇTİ

  1.  

RAFİYE DÖNMEZ

80 GEÇTİ

  1.  

MELİH KADİR NAMLI

95 GEÇTİ

  1.  

SEDA YILDIZ

85 GEÇTİ

  1.  

GÖKHAN RÜSTEMOĞLU

85 GEÇTİ

  1.  

KİRAZ ÖZTÜRK

30 KALDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20-24 EKİM 2014 İZMİR MATWORK SINAV SONUÇ TABLOSU 

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

NEŞE BAKAN

40 KALDI

20 KALDI

  1.  

FATMA ESRA GÜLSEREN

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

HAYRİYE BEKTAŞ

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

GÜLŞAH ÜREL

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

AYŞEGÜL SARA ÖZEL

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

ÇAĞDAŞ YEŞİL

95 GEÇTİ

85 GEÇTİ

  1.  

NÜKET AŞKIN

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

GÜNAY ÖNDÜL

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

CEMİLE AYDIN

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

10.   

BURCU UYSAL

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

11.   

ZEYNEP ŞAHİN/2.HAKKI

70 GEÇTİ

80 GEÇTİ

12.   

NEJLA ÖZHAN/2.HAKKI

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

13.   

HALİME DİL/2.HAKKI

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

14.   

ŞENNUR AKSOY/2.HAKKI

70 GEÇTİ

20 KALDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24-26 EKİM 2014 İZMİR REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

FATMA ESRA GÜLSEREN

75 GEÇTİ

  1.  

AYŞEGÜL SARA ÖZEL

70 GEÇTİ

  1.  

ÇAĞDAŞ YEŞİL

85 GEÇTİ

  1.  

NÜKET AŞKIN

70 GEÇTİ

  1.  

GÜNAY ÖNDÜL

70 GEÇTİ

  1.  

CEMİLE AYDIN

80 GEÇTİ

  1.  

BURCU UYSAL

70 GEÇTİ

  1.  

HALİME DİL/2.HAKKI TEORİK

70GEÇTİ

  1.  

ESMA SİNEM KURUÇAYLI/2.HAKKI TEORİK

75 GEÇTİ

10.   

ŞENNUR AKSOY/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-19 EKİM 2014 İSTANBUL REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI 

 

AD-SOYAD

UYGULAMA

  1.  

ÖZREN BURCU ÖZBİÇERLER

70GEÇTİ

  1.  

ÇAĞLA KÜÇÜK

70GEÇTİ

  1.  

KÜBRA KÜÇÜK

30 KALDI

  1.  

NİHAL ERTÜRK KOCA

80GEÇTİ

  1.  

FATMA DENİZ BULUT

75 GEÇTİ

  1.  

AYŞENUR MARAŞOĞLU SÜSLÜ

70GEÇTİ

  1.  

HATİCE YÜKSEL

75GEÇTİ

  1.  

NİMET TUĞÇE NAZİR

50 KALDI

  1.  

IŞIL IŞIKLAR

30 KALDI

10. 

EZGİ KASARCIOĞLU

75GEÇTİ

11. 

SİBEL ATLI

50 KALDI

12. 

BİRCE KILIÇ / 2.HAKKI

GİRMEDİ

13. 

ÖZLEM KÖYBAŞI / 2.HAKKI

GİRMEDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13-17 EKİM 2014 İSTANBUL MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

ÖZREN BURCU ÖZBİÇERLER

80 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

ÇAĞLA KÜÇÜK

70 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

KÜBRA KÜÇÜK

70 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

NİHAL ERTÜRK KOCA

73 GEÇTİ

85 GEÇTİ

  1.  

FATMA DENİZ BULUT

60 KALDI

50 KALDI

  1.  

AYŞENUR MARAŞOĞLU SÜSLÜ

73 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

GÖKHAN GÜNDOĞDU

85 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

HATİCE YÜKSEL

75 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

NİMET TUĞÇE NAZİR

70 GEÇTİ

50 KALDI

10.   

AYSUN KAYA

61 KALDI

50 KALDI

11.   

SİNEM LİMAN

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

12.   

IŞIL IŞIKLAR

5 KALDI

30 KALDI

13.   

EZGİ KASARCIOĞLU

75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

14.   

İKBAL ÇELİKKOLLU

75 GEÇTİ

75 GEÇTİ

15.   

SİBEL ATLI

35 KALDI

50 KALDI

16.   

MUHAMMET TAHİR
ALEMDAROĞLU

73 GEÇTİ

85 GEÇTİ

17.   

ARZU YEDİGÜL/2.HAKKI UYGULAMA

74 GEÇTİ

80 GEÇTİ

18.   

ÖZLEM ŞANLI/2.HAKKI TEORİK

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

19.   

BİRCE KILIÇ/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

GİRMEDİ

GİRMEDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-10 EKİM 2014 ANTALYA MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

GÖZDE KARAOĞLU

50 KALDI

30 KALDI

  1.  

SENEM YILMAZ

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

DİĞDEM HEDİYE VEKİL

70GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

KÜBRA PINAR AKPINAR

70 GEÇTİ

40 KALDI

  1.  

SELEN KOCAOĞLU

60 KALDI

30 KALDI

  1.  

TUĞBA BARKIN

85 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

YEŞİM TEKER İFLAZOĞLU

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

GÜLŞEN ÇİVİTCİ

50 KALDI

30 KALDI

  1.  

CEREN UYSAL

70 GEÇTİ

50 KALDI

10.   

NEJLA ÖZHAN

70 GEÇTİ

40 KALDI

11.   

KÜBRA ALABAK

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

12.   

EZGİ EMİROĞLU

70 GEÇTİ

60 KALDI

13.   

SÜMEYYE KÜÇÜKOĞLU/2.HAKKI UYGULAMA

-

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-12 EKİM 2014 ANTALYA REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

GÖZDE KARAOĞLU

75 GEÇTİ

  1.  

SELEN KOCAOĞLU

70 GEÇTİ

  1.  

TUĞBA BARKIN

70 GEÇTİ

  1.  

YEŞİM TEKER İFLAZOĞLU

75 GEÇTİ

  1.  

NEJLA ÖZHAN

70 GEÇTİ

  1.  

KÜBRA ALABAK

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26-28 EYLÜL 2014 İSTANBUL REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI 

 

AD SOYAD

 

UYGULAMA

  1.  

HANDE ÖZBAKIR

85 GEÇTİ

  1.  

UFUK BAŞKAN

70 GEÇTİ

  1.  

ARZU YEDİGÜL

75 GEÇTİ

  1.  

ZEYNEP SİNEM BAYRAMKAYA

70 GEÇTİ

  1.  

AYŞİN HAKGÜDER

GİRMEDİ

  1.  

ÖZLEM ŞANLI

75 GEÇTİ

  1.  

ELİF İLHAN

85 GEÇTİ

  1.  

NACİYE YEŞİM KARAMAN

80 GEÇTİ

  1.  

MEVLÜDE ÖZTÜRK

75 GEÇTİ

10. 

GÜLSÜM TOPAL / 2.HAKKI

85 GEÇTİ

11. 

FURKAN OKUŞ/ 2.HAKKI

90 GEÇTİ

12. 

NİZAM UTKU DABAK/ 2.HAKKI

80 GEÇTİ

13. 

HASAN UĞUR KÖKTÜRK/ 2.HAKKI

85 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-26 EYLÜL 2014 İSTANBUL MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

HANDE ÖZBAKIR

84 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

ARZU YEDİGÜL

74 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

ZEYNEP SİNEM BAYRAMKAYA

 

79 GEÇTİ

 

70 GEÇTİ

  1.  

AYŞİN HAKGÜDER

GİRMEDİ

GİRMEDİ

  1.  

ÖZLEM ŞANLI

58 KALDI

70 GEÇTİ

  1.  

ELİF İLHAN

78 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

NACİYE YEŞİM KARAMAN

 

82 GEÇTİ

 

80 GEÇTİ

  1.  

TUTUYA SARI

79 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

MEVLÜDE ÖZTÜRK

77 GEÇTİ

75 GEÇTİ

10.   

IRMAK KILIÇ YAVUZ/2.HAKKI UYGULAMA

 

90 GEÇTİ

 

80 GEÇTİ

11.   

SONGÜL NALCI/2.HAKKI UYGULAMA

 

70 GEÇTİ

 

75 GEÇTİ

12.   

MİNE ÇETİNKAYA/2.HAKKI UYGULAMA

 

78 GEÇTİ

 

80 GEÇTİ

13.   

BÜŞRA ERDEM/2.HAKKI UYGULAMA

 

79 GEÇTİ

 

GİRMEDİ

14.   

GAYE KONBAK /2.HAKKI TEORİK+UYGULAMA

82 GEÇTİ

50 KALDI

15.   

FURKAN OKUŞ /2.HAKKI TEORİK+UYGULAMA

71 GEÇTİ

70 GEÇTİ

16.   

UFUK BAŞKAN /2.HAKKI TEORİK+UYGULAMA

60 KALDI

75 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26-28 EYLÜL 2014 ADANA REFORMER-1 EĞİTİMİ – SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

SEZEN SARIYILDIZ

75 GEÇTİ

  1.  

HÜLYA DURSUN

80 GEÇTİ

  1.  

ÖZLEM GEÇGİL

70 GEÇTİ

  1.  

ÇİLEM DURSUN

75 GEÇTİ

  1.  

ERKAN ERGİN/2.HAKKI UYGULAMA

 

70 GEÇTİ

  1.  

ELA DAĞCI/2.HAKKI  UYGULAMA

 

60 KALDI

  1.  

HALİL GÖÇER /2.HAKKI UYGULAMA

 

70 GEÇTİ

  1.  

GİZEM GÜLLAÇ/2.HAKKI UYGULAMA

 

60 KALDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-26 EYLÜL 2014 ADANA MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

NİLGÜN ÖNENKÖPRÜLÜ

70 GEÇTİ 

75 GEÇTİ

  1.  

PELİN GÜNDÜZ

75 GEÇTİ 

75 GEÇTİ

  1.  

SEZEN SARIYILDIZ

70 GEÇTİ 

0 KALDI

  1.  

DENİZ PEŞMEN

60 KALDI 

20 KALDI

  1.  

ÖZLEM GEÇGİL

70GEÇTİ 

70 GEÇTİ

  1.  

ÇİLEM DURSUN

70 GEÇTİ 

75 GEÇTİ

  1.  

DİLAN GÖKCAN

 70 GEÇTİ

30 KALDI

  1.  

SUZAN ÖNDÜL/2.HAKKI UYGULAMA

70 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

AYTEN ÖZKAN/3.HAKKI UYGULAMA

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

10.   

HAVVA AKIN/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

75 GEÇTİ 

80 GEÇTİ

11.   

MİNE TURAN/3.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

 70 GEÇTİ

60 KALDI

12.   

ELA DAĞCI/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

70 GEÇTİ 

50 KALDI

13.   

MELEK TİRYAKİ/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

75 GEÇTİ 

80 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-14 EYLÜL 2014 İSTANBUL REFORMER-1 SINAV SONUÇLARI

 

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

AHMET ULUER

GİRMEDİ

  1.  

ÇAĞLA KORKUT

70

  1.  

MERVE KANKAYA

70

  1.  

FİLİZ KARTAL

70

  1.  

MİNE ÇETİNKAYA

75

  1.  

HAZEL ORAÇ

70

  1.  

BÜŞRA ERDEM

75

  1.  

NİZAM UTKU DABAK

60

  1.  

HASAN UĞUR KÖKTÜRK

40

10.   

MERAL YALÇIN

GİRMEDİ

11.   

RAZİYE FERDA EVCİ

70

12.   

GÜLSÜM TOPAL

GİRMEDİ

13.   

FURKAN OKUŞ

60

14.   

YILDIZ  ÇAVDAR

70

15.   

GAMZE BİBEROĞLU

70

16.   

BİRCE KILIÇ

30

17.   

SEVDE BÜYÜKDOĞAN

80

18.   

BUHAYET KILIÇ

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-12 EYLÜL 2014 İSTANBUL MATWORK SINAV SONUÇ TABLOSU 

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

ÇAĞLA KORKUT

74 GEÇTİ

85  GEÇTİ

  1.  

MERVE KANKAYA

84  GEÇTİ

80  GEÇTİ

  1.  

FİLİZ KARTAL

72  GEÇTİ

85  GEÇTİ

  1.  

MİNE ÇETİNKAYA

78  GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

HAZEL ORAÇ

74  GEÇTİ

80  GEÇTİ

  1.  

BÜŞRA  ERDEM

79  GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

NİZAM UTKU DABAK

77  GEÇTİ

75  GEÇTİ

  1.  

HASAN UĞUR KÖKTÜRK

74  GEÇTİ

75  GEÇTİ

  1.  

MERAL YALÇIN

40 KALDI

50 KALDI

10.   

UFUK BAŞKAN

GİRMEDİ

GİRMEDİ

11.   

RAZİYE FERDA EVCİ

75  GEÇTİ

80  GEÇTİ

12.   

GÜLSÜM TOPAL

88  GEÇTİ

70  GEÇTİ

13.   

FURKA OKUŞ

58 KALDI

50 KALDI

14.   

YILDIZ  ÇAVDAR

73  GEÇTİ

75  GEÇTİ

15.   

GAMZE BİBEROĞLU

70  GEÇTİ

70  GEÇTİ

16.   

BİRCE KILIÇ

GİRMEDİ

GİRMEDİ

17.   

BUHAYET KILIÇ/2.HAKKI

70 GEÇTİ

60  KALDI

18.   

LEYLA ŞERAS/2.HAKKI

70 GEÇTİ

60  KALDI

19.   

MUSTAFA METİN/2.HAKKI

79 GEÇTİ

75  GEÇTİ

20.   

DENİZ ZORLUKOL/2.HAKKI

GİRMEDİ

75 GEÇTİ

21.   

YELİZ KARABULUT/2.HAKKI

GİRMEDİ

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-7 EYLÜL 2014 ANKARA REFORMER-1 SINAV SONUÇ TABLOSU

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

AYŞE KİP

GİRMEDİ

  1.  

GÖZDE SATI BAHADIR

70 GEÇTİ

  1.  

GÜLTEN KOÇAL

70 GEÇTİ

  1.  

AYŞEGÜL ALTUNTAŞ

GİRMEDİ

  1.  

GÜLŞAH TAŞKIN

60 KALDI

  1.  

MİHRİBAN ÖZER

80 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                1-5 EYLÜL ANKARA MATWORK EĞİTİMİ SINAV SONUÇLARI

 

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

AYŞE KİP

GİRMEDİ

GİRMEDİ

  1.  

GÖZDE SATI BAHADIR

70 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

GÜLTEN KOÇAL

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

AYŞEGÜL ALTUNTAŞ

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

MERVE EKŞİ ÇANDAR

80 GEÇTİ

85 GEÇTİ

  1.  

NAZLICAN DURU/2.HAKKI

70 GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

ELİF İLİK/2.HAKKI

75 GEÇTİ

80 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

22-24 AĞUSTOS 2014 İZMİR REFORMER-1 EĞİTİMİ – SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

NAZLICAN DURU

80 GEÇTİ

  1.  

ŞEBNEM APAYDIN

100 GEÇTİ

  1.  

NESLİ YILDIZ

GİRMEDİ

  1.  

ERCİYES ELİN EDİPOĞLU

70 GEÇTİ

  1.  

MELEK TİRYAKİ

60 KALDI

  1.  

RABİA BİÇEN

50 KALDI

  1.  

ŞEYDA ÖLEZ

60 KALDI

  1.  

DİLEK ÇİMEN / 2.HAKKI

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 - 22  AĞUSTOS 2014 İZMİR MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

NAZLICAN DURU

40KALDI

20 KALDI

  1.  

ŞEBNEM APAYDIN

95GEÇTİ

90 GEÇTİ

  1.  

NESLİ YILDIZ

GİRMEDİ

GİRMEDİ

  1.  

ERCİYES ELİN EDİPOĞLU

80GEÇTİ

75 GEÇTİ

  1.  

MELEK TİRYAKİ

45KALDI

30 KALDI

  1.  

BURCU KARAKAŞ

70GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

GÜLBAHAR DURGUN

70GEÇTİ

60 KALDI

  1.  

RABİA BİÇER

75GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

FULYA CELEP/2.HAKKI UYGULAMA

-

80 GEÇTİ

10.   

İLKAY GENYÜZ/3.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

GİRMEDİ

GİRMEDİ

11.   

KİRAZ ÖZTÜRK/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

75GEÇTİ

70 GEÇTİ

12.   

DİLEK ÇİMEN/2.HAKKI UYGULAMA+TEORİK

70GEÇTİ

70 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-31 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL REFORMER-1 EĞİTİMİ – SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

UYGULAMA

  1.  

VİLDAN GÖZDE GÜMÜŞBAŞ

90 GEÇTİ

  1.  

AÇELYA KARTAL

85 GEÇTİ

  1.  

NAGİHAN AYÇA TUNÇEL

50 KALDI

  1.  

BELİNDA ÇAMLI

85 GEÇTİ

  1.  

HATİCE ELİF TEKİN

80 GEÇTİ

  1.  

AYŞE KANKAYA

85 GEÇTİ

  1.  

LEYLA ŞERAS

75 GEÇTİ

  1.  

EMRE KAYA

70 GEÇTİ

  1.  

GONCA YUTAY

70 GEÇTİ

10.   

IRMAK KILIÇ YAVUZ

75 GEÇTİ

11.   

EZGİ KESTİRENGÖZ

75 GEÇTİ

12.   

MELİS BAŞ

80 GEÇTİ

13.   

YASEMİN NİL DURMUŞOĞLU

85 GEÇTİ

14.   

GAYE KONBAK

GİRMEDİ

15.   

GAMZE TANRIVERDİ

90 GEÇTİ

16.   

 SONGÜL DEMİRCİ

70 GEÇTİ

17.   

NESİBE ÖZBEK

85 GEÇTİ

18.   

FİLİZ CANALP

90 GEÇTİ

19.   

ŞEFİKA GEMİCİ / 2.HAKKI

GİRMEDİ

20.   

GÖZDE TÜREYEN/ 2.HAKKI

85 GEÇTİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-29 AĞUSTOS 2014 İSTANBUL MATWORK SINAV SONUÇLARI

NO

ADI SOYADI

TEORİK

UYGULAMA

  1.  

VİLDAN GÖZDE GÜMÜŞBAŞ

87 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

AÇELYA KARTAL

70 GEÇTİ

85 GEÇTİ

  1.  

NAGİHAN AYÇA TUNÇEL

71 GEÇTİ

30 KALDI

  1.  

BELİNDA ÇAMLI

82 GEÇTİ

70 GEÇTİ

  1.  

HATİCE ELİF TEKİN

74 GEÇTİ

85 GEÇTİ

  1.  

AYŞE KANKAYA

86 GEÇTİ

90 GEÇTİ

  1.  

FİLİZ CANALP

72 GEÇTİ

80 GEÇTİ

  1.  

LEYLA ŞERAS

70 GEÇTİ

50 KALDI

  1.  

EMRE KAYA

72 GEÇTİ

50 KALDI

10.   

GONCA YUTAY

71 GEÇTİ

50 KALDI

11.   

IRMAK KILIÇ YAVUZ

90 GEÇTİ

50 KALDI

12.   

EZGİ KESTİRENGÖZ

76 GEÇTİ

80 GEÇTİ

13.   

AÇELYA KARACA

74 GEÇTİ

85 GEÇTİ

14.   

MELİS BAŞ

88 GEÇTİ

85 GEÇTİ

15.   

TUĞÇE PARLAK

80 GEÇTİ

75 GEÇTİ

16.   

YASEMİN NİL DURMUŞOĞLU

88 GEÇTİ

85 GEÇTİ

17.   

ZEKİNE ÇIPLAK

73 GEÇTİ

80 GEÇTİ

18.   

GAYE KONBAK

55 KALDI

30 KALDI

19.   

GAMZE TANRIVERDİ

73 GEÇTİ

85 GEÇTİ

20.   

SONGÜL DEMİRCİ

72 GEÇTİ

85 GEÇTİ

21.   

TANER BALMUK/2.HAKKI TEORİK

75 GEÇTİ

70 GEÇTİ

22.   

ZİŞAN ASLAN/2.HAKKI TEORİK

60 KALDI

80 GEÇTİ

23.   

ASLINUR AVCİ/2.HAKKI TEORİK

81 GEÇTİ

70 GEÇTİ

24.   

DİLRUBA TANER/2.HAKKI TEORİK+UYGULAMA

GİRMEDİ

GİRMEDİ

 

PİLATES DÜNYADA HAKETTİĞİ YERDEMİDİR?

HAYIR ( % 68)
EVET ( % 24)
HİÇBİR FİKRİM YOK ( % 8)

Toplam Oy: 4075

E-Posta Listesi