Eğitim Programları

pilates
  Omurga rahatsızlıkları ve pilates gelişim semineri pilates eğitmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile hazırlanmıştır ve sadece IPF eğiitmenlerine ücretsizdir.  IPF PİLATES EĞİTİM KURSLARINDAN EN AZ KLİNİK PİLATES MODÜL-1 EĞİTİMİ ALANLARA ÜCRETSİZDİR.  T.
pilates
  IPF PİLATES CADİLLAC-1 EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI 4-5-6 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE İSTANBUL DA YAPILACAKTIR EĞİTİM BEDELİ 1200TL OLUP IPF EĞİTMENLERİNE EĞİTİM BEDELİ 1000TL DİR EĞİTİM KONTENJANIMIZ 10 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILMIŞTIR. EĞİTİM SONUNDA SINAVLARDA BAŞARILI OLANLARA ULUSLA.
pilates
  IPF PİLATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI 30 KASIM 6 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE BURSA DA YAPILACAKTIR. ÖGRENCİLERE 1450TL DİR BUNLARIN DIŞINDA EĞİTİME KATILACAKLARA EĞİTİM BEDELİ 1600TL DİR KONTENJANIMIZ 20 KİŞİDİR KONTENJANDA DEGİŞİKLİK YAPMA HAKKI FEDERASYONA AİTTİR. AYRINTILI BİLGİ İ&C.
pilates
  TÜRKİYE`NİN EN KALİTELİ KLİNİK PİLATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI BAŞLIYOR... IPF MULTİDİSİPLİNER KLİNİK PİLATES EĞİTMENLİK KURSU 1. KADEMESİ 7-13 ARALIK  2015 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. BU EĞİTİM KLİNİSYENLER (DOKTOR, FİZYOTERAPİST) TABANLI EKİP ÇALIŞMASINI BÜTÜN.
pilates
  Bslenme ve pilates gelişim semineri pilates eğitmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile hazırlanmıştır ve sadece IPF eğitmenlerine ÜCRETSİZDİR...  IPF PİLATES EĞİTİM KURSLARINDAN EN AZ KLİNİK PİLATES MODÜL-1 EĞİTİMİ ALANLARA ÜCRETSİZDİR.    Tü.
pilates
  IPF PİLATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI 7-13 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE İSTANBUL DA YAPILACAKTIR. ÖGRENCİLERE 1450TL DİR BUNLARIN DIŞINDA EĞİTİME KATILACAKLARA EĞİTİM BEDELİ 1600TL DİR KONTENJANIMIZ 20 KİŞİDİR KONTENJANDA DEGİŞİKLİK YAPMA HAKKI FEDERASYONA AİTTİR. AYRINTILI BİLGİ İ&Cce.
pilates
  IPF PİLATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI 14-20 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE ANKARA DA YAPILACAKTIR. ÖGRENCİLERE 1450TL DİR BUNLARIN DIŞINDA EĞİTİME KATILACAKLARA EĞİTİM BEDELİ 1600TL DİR KONTENJANIMIZ 20 KİŞİDİR KONTENJANDA DEGİŞİKLİK YAPMA HAKKI FEDERASYONA AİTTİR. AYRINTILI BİLGİ İ&Ccedi.
pilates
  ÇOCUK PİLATESİ EĞİTİM PROGRAMI 19-20 ARALIK  2015 TARİHİNDE İSTANBUL İLİNDE YAPILACAKTIR EĞİTİM BEDELİ 1000 TL OLUP FEDERASYONUMUZDAN MAT EĞİTİMİ ALMIŞ OLANLARA EĞİTİM BEDELİ 800TL DİR  KONTENJANIMIZ 20 KİŞİ İLE SINIRLIDIR KONTENJANLAR ÇOK HIZLI DOLDUGU İÇİN L.
pilates
  Nefes ve pilates gelişim semineri pilates eğitmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile hazırlanmıştır ve sadece IPF eğitmenlerine ÜCRETSİZDİR...    IPF PİLATES EĞİTİM KURSLARINDAN EN AZ KLİNİK PİLATES MODÜL-1 EĞİTİMİ ALANLARA ÜCRETSİZDİR.    .
pilates
  Postür Analizi gelişim semineri pilates eğitmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile hazırlanmıştır ve sadece IPF eğitmenlerine ÜCRETSİZDİR...    IPF PİLATES EĞİTİM KURSLARINDAN EN AZ KLİNİK PİLATES MODÜL-1 EĞİTİMİ ALANLARA ÜCRETSİZDİR.   .
pilates
  Omurga rahatsızlıklarında pilates egzersizlerinin yeri eğitimi 26-27 ARALIK 2015 tarihlerinde İstanbul ilindeki IPF Etiler Eğitim Merkezinde  Federasyonumuz eğitim kadrosunda yer alan Hekim, Fizyoterapist ve Klinik Pilates Eğitmenlerden oluşan eğitmen ekibi tarafından verilecektir. IPF.
pilates
  IPF PİLATES EĞİTMENLİK SERTİFİKA PROGRAMI 21-27 ARALIK 2015 TARİHLERİNDE İZMİR DE YAPILACAKTIR. ÖGRENCİLERE 1450TL DİR BUNLARIN DIŞINDA EĞİTİME KATILACAKLARA EĞİTİM BEDELİ 1600TL DİR KONTENJANIMIZ 20 KİŞİDİR KONTENJANDA DEGİŞİKLİK YAPMA HAKKI FEDERASYONA AİTTİR. AYRINTILI BİLGİ İ&Cced.
pilates
  HAMİLE PİLATESİ EĞİTİM PROGRAMI 26-27 ARALIK 2015 TARİHİNDE İSTANBUL İLİNDE YAPILACAKTIR  FEDERASYONUMUZDAN MAT EĞİTİMİ ALMIŞ OLANLAR İÇİN EĞİTİM BEDELİ 750TL DİR FEDERASYONUMUZ DIŞINDA MAT EĞİTİMİ ALMIŞ OLANLAR İÇİN EĞİTİM BEDELİ 850TL DİR. KONTENJANIMIZ 20 KİŞİ İLE SINI.
pilates
  Omurga rahatsızlıklarında pilates egzersizlerinin yeri eğitimi 9-10 OCAK 2016 tarihlerinde ANKARA ilindeki IPF Dikmen Eğitim Merkezinde Federasyonumuz eğitim kadrosunda yer alan Hekim, Fizyoterapist ve Klinik Pilates Eğitmenlerden oluşan eğitmen ekibi tarafından verilecektir. IPF eğitmenler.

PİLATES DÜNYADA HAKETTİĞİ YERDEMİDİR?

HAYIR ( % 71)
EVET ( % 21)
HİÇBİR FİKRİM YOK ( % 8)

Toplam Oy: 5337

E-Posta Listesi